راه‌اندازی نخستین واگن ویژه توان‌یابان

بازگشت به نوشته‌ها

راه‌اندازی نخستین واگن ویژه توان‌یابان

به نقل از روابط عمومی شرکت بن ریل (راه آهن شرقی بنیاد) در سال حمایت از کالای ایرانی، برای اولین بار در کشور واگن ویژه توان یابان ساخته شد. طراحی و بهسازی این واگن با صرف هزینه چهار میلیارد ریال و در مدت زمان سه ماه توسط تیم فنی شرکت بن ریل انجام شد.
مراسم باشکوه افتتاح اولین واگن ویژه جانبازان و توان یابان با حضور مدیرعامل و هیات مدیره هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان، مدیر عامل و هیات مدیره شرکت بن ریل، مدیرکل راه آهن خراسان، مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران، جمعی از جانبازان و سایر مقامات استانی در روز چهارشنبه 07/06/97 در ایستگاه مشهد برگزار شد.
این واگن شامل درب ورودی عریض به همراه رمپ، کوپه مخصوص برای استقرار ۲ توان یاب و۲ همراه و سرویس بهداشتی بهسازی شده با قابلیت استقرار و مانور صندلی چرخدار است که در مسیر مشهد – تهران و بالعکس مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
در این مراسم مهندس علیرضا شیخ طاهری مدیرعامل هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان ، این افتخار را در قالب مسئولیت های اجتماعی بن ریل خواند و اعلام نمود که رسیدن به استانداردهای جهانی بعنوان اهداف این شرکت می باشد که مورد مذکور یکی از دستاوردهای حرکت در مسیر توسعه بن ریل می باشد.

لینک منبع خبر: http://www.bonrailco.ir/fa/news/post/36

لینک خبر: https://rtcguild.ir/bonrail-news-2050

اشتراک این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها