دومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل، راهسازی، راهداری و صنایع وابسته

بازگشت به نوشته‌ها

دومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل، راهسازی، راهداری و صنایع وابسته

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی دومین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل، راهسازی، راهداری و صنایع وابسته از تاریخ 26 تا 28 آذر طی سه روز با حضور شرکت‌ها و سازمان‌های حمل‌ونقل تابعه وزارت راه و شهرسازی و فعالان بخش خصوصی حمل‌ونقل شامل شرکت‌های مهندسی مشاور، پیمانکاران و صنایع وابسته در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود.

 

 

 برگزاری دومین نمایشگاه حمل‌ونقل با رویکرد ویژه به بخش ریلی

دومین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل، راهسازی، راهداری و صنایع وابسته در حوزه های مرتبط با صنعت حمل‌ونقل از جمله سامانه‌های اطلاع‌رسانی،توجه ویژه به حمل‌ونقل ریلی و شهرسازی ریل‌پایه آذر ماه سال جاری برگزار می‌شود.

این نمایشگاه از تاریخ 26 تا 28 آذر‌ماه سال جاری در محل شبستان اصلی مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

برگزاری این نمایشگاه با هدف معرفی آخرین دستاوردها، توانمندی‌ها و فناوری‌های صنعت راهسازی، راهداری و حمل‌ونقل، ایجاد فرصت و فضای مناسب جهت معرفی فن‌آوری، تولیدات و نوآوری‌های صنعت حمل و نقل، راهسازی و راهداری کشور، است.

آدرس اینترنتی نمایشگاه www.irantransexpo.com است.

این نمایشگاه شامل بخش‌های متنوعی از صنایع و حوزه‌های مرتبط با حمل‌ونقل زمینی (راه‌آهن و جاده)، حمل‌ونقل دریایی، حمل‌ونقل هوایی، عملیات حمل‌ونقل، تجهیزات و ادوات راه‌سازی، راهداری، تجهیزات و خدمات فرودگاهی و ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در فرودگاه‌ها، بنادر، راه‌ها و راه‌آهن  است.

لینک کوتاه: https://rtcguild.ir/2254-2/

 

اشتراک این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها