انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته

دومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل، راهسازی، راهداری و صنایع وابسته

خانه » کنفرانس ها » دومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل، راهسازی، راهداری و صنایع وابسته

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی دومین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل، راهسازی، راهداری و صنایع وابسته از تاریخ 26 تا 28 آذر طی سه روز با حضور شرکت‌ها و سازمان‌های حمل‌ونقل تابعه وزارت راه و شهرسازی و فعالان بخش خصوصی حمل‌ونقل شامل شرکت‌های مهندسی مشاور، پیمانکاران و صنایع وابسته در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود.

 

 

 برگزاری دومین نمایشگاه حمل‌ونقل با رویکرد ویژه به بخش ریلی

دومین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل، راهسازی، راهداری و صنایع وابسته در حوزه های مرتبط با صنعت حمل‌ونقل از جمله سامانه‌های اطلاع‌رسانی،توجه ویژه به حمل‌ونقل ریلی و شهرسازی ریل‌پایه آذر ماه سال جاری برگزار می‌شود.

این نمایشگاه از تاریخ 26 تا 28 آذر‌ماه سال جاری در محل شبستان اصلی مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

برگزاری این نمایشگاه با هدف معرفی آخرین دستاوردها، توانمندی‌ها و فناوری‌های صنعت راهسازی، راهداری و حمل‌ونقل، ایجاد فرصت و فضای مناسب جهت معرفی فن‌آوری، تولیدات و نوآوری‌های صنعت حمل و نقل، راهسازی و راهداری کشور، است.

آدرس اینترنتی نمایشگاه www.irantransexpo.com است.

این نمایشگاه شامل بخش‌های متنوعی از صنایع و حوزه‌های مرتبط با حمل‌ونقل زمینی (راه‌آهن و جاده)، حمل‌ونقل دریایی، حمل‌ونقل هوایی، عملیات حمل‌ونقل، تجهیزات و ادوات راه‌سازی، راهداری، تجهیزات و خدمات فرودگاهی و ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در فرودگاه‌ها، بنادر، راه‌ها و راه‌آهن  است.

لینک کوتاه: https://rtcguild.ir/2254-2/

 

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبط

Rail Infrastructure Networking
Rail Infrastructure Networking

کنفرانس شبکه‌های زیرساخت ریلی در تاریخ 6 فوریه 2020 (17/11/98) در لندن برگزار خواهد شد. موضوعات و محورهای این کنفرانس Read more

Transport Ticketing Global
Transport Ticketing Global

دوازدهمین کنفرانس جهانی بلیط‌فروشی حمل‌ونقل در لندن در تاریخ ۲۹ و ۳۰ ژانویه ۲۰۲۰ (۹ و ۱۰ بهمن ۹۸) برگزار Read more

639TH INTERNATIONAL CONFERENCE ON TOURISM, TRANSPORT, AND LOGISTICS ICTTL-

639 امین کنفرانس بین المللی توریسم، حمل‌ونقل و لجستیک در شهر مکه عربستان برگزار خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید Read more