مقام نخست کشور با رشد ۱۲ درصدی بار حمل شده

بازگشت به نوشته‌ها

مقام نخست کشور با رشد ۱۲ درصدی بار حمل شده

سید مصطفی داودی مدیرکل راه‌آهن یزد با اشاره به اینکه طی شش‌ماهه سال جاری، ۷ میلیون و ۲۳۲ هزار تن مواد معدنی وکنستانتره از مبادی معدن چغارت، چادرملو و گندله‌سازی توسط ناوگان ریلی راه‌آهن یزد حمل شده است، گفت: این میزان بارگیری نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۲ درصد و نسبت به برنامه ابلاغی ۱۴ درصد رشد داشته که همچنان رتبه اول تناژ بارگیری را به خود اختصاص داده است.

مدیرکل راه‌آهن یزد تصریح کرد: طی مدت مذکور، در تن کیلومتر بار خالص حمل شده نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۸ درصد و نسبت به برنامه ابلاغ‌شده ۹ درصد رشد به ثبت رسیده است.

وی اظهار داشت: طی مدت شش‌ماهه سال جاری گندله، کنستانتره، مواد شوینده و … در این اداره کل تخلیه‌شده که نسبت به مشابه سال گذشته ۴۶ درصد و در برنامه ابلاغی ۱۳ درصد افزایش داشته است.

داودی عنوان کرد: در شهریورماه سال جاری یک‌میلیون و ۲۴۳ هزار و ۱۹۰ تن محموله در این اداره بارگیری شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸ درصد و نسبت به برنامه ابلاغ‌شده ۱۸ درصد رشد کرده است.

بر اساس اخبار رسیده از روابط عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، مدیرکل راه‌آهن یزد در پایان خاطرنشان کرد: طی مدت یک ماه، تن کیلومتر بار حمل شده نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۰ درصد و نسبت به برنامه ابلاغ‌شده ۹ درصد رشد داشته است و تناژ تخلیه نیز در شهریورماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۲۷ درصد و نسبت به برنامه ابلاغ‌شده ۱۴ درصد رشد، از عملکرد راه‌آهن یزد است.

اشتراک این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها