معاون مسافری راه آهن اعلام کرد آغاز پیش فروش بلیت قطارهای نوروز ۹۹ از چهاردهم بهمن ماه

بازگشت به نوشته‌ها

معاون مسافری راه آهن اعلام کرد آغاز پیش فروش بلیت قطارهای نوروز ۹۹ از چهاردهم بهمن ماه

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی شرکت های حمل ونقل ریلی، میرحسن موسوی معاون مسافری شرکت راه آهن در نشست خبری با اشاره به برنامه پیش‌فروش بلیت قطارهای نوروز ۹۹ اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد نوروزی راه‌آهن به مدت ۲۱ روز از بیست و چهارم اسفند ۹۸ تا پانزدهم فروردین ۹۹ بلیت قطارهای مسافری نوروز ۹۹ پیش فروش می‌شود.

وی افزود: پیش فروش در روزهای دوشنبه چهاردهم و سه شنبه پانزدهم بهمن ماه در دو روز و چهار مرحله انجام می شود.

معاون مسافری ‌شرکت راه آهن گفت: روز اول از ساعت ۷ صبح تا ۱۲ ظهر بلیت قطارهای نوروزی به صورت اینترنتی در همه مسیرها به جز مسیرهای منتهی به مقصد مشهد مقدس، از ساعت ۱۲ تا ۱۷ همان روز از همه مسیرها به مشهد مقدس و بالعکس به جز مسیر تهران-مشهد و بالعکس و از ساعت ۱۷ به بعد پیش فروش بلیت تهران-مشهد -تهران به صورت اینترنتی پیش فروش می شود.

وی افزود: روز سه شنبه نیز پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی از طریق آژانس‌ها و مراکز مجاز فروش بلیت قطارهای مسافری از ساعت ۷ صبح در یک مرحله انجام می‌شود.

معاون مسافری راه آهن با تاکید بر اینکه قیمت بلیت قطارهای نوروزی مانند قیمت مصوب تابستان ۹۸ است و هیچ افزایش قیمتی نخواهیم داشت، گفت: برای ایام نوروز ۹۹ بالغ بر ۲ میلیون و ۳۲۰ هزار نفر صندلی پیش بینی شده که نسبت به سال گذشته حدود ۵ درصدی رشد داشته است.

موسوی یادآور شد: همچنین برای ایام نوروز ۵۰۴۰ قطار پیش بینی شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷ درصد رشد داشته است.

وی گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته با ترکیه قطارهای مسافری تهران-وان و تهران-آنکارا با قیمت‌های مصوب (به صورت یورو) را در ایام پیک نوروز ۹۹ خواهیم داشت.

معاون مسافری در ادامه از راه اندازی قطار در مسیر بستان آباد_مشهد برای سفرهای نوروزی ۹۹ خبر داد.

اشتراک این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها