ششمین نمايشگاه بين المللي حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته

بازگشت به نوشته‌ها

ششمین نمايشگاه بين المللي حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته

“ششمین نمايشگاه بين المللي حمل و نقل ریلی، صنایع و خدمات وابسته “Railexpo۲۰۱۸  با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و حمايت راه آهن ج ا.ا. ، انجمن صنایع ریلی ایران و انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته و دیگر ارگانها و انجمنهای ذیربط از تاریخ ۲۹خرداد لغايت ۱ تیرماه سال ۱۳۹۷ توسط شركت نمايشگاهي ميلاد نور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

هدف از برگزاري نمايشگاه فوق ارائه آخرين دستاوردها و تكنولوژي و همچنین تبادل اطلاعات و تجربیات در زمینه صنعت حمل و نقل ریلی مي باشد. برگزاری موفقیت آمیز دوره های پیشین نمایشگاه مذکور در کنار استقبال کم نظیر تولیدکنندگان و فعالان داخلی به همراه توجه شرکت های مطرح بین المللی در حوزه صنایع و خدمات حمل و نقل ریلی موجب شده تا نمایشگاه مذکور بعنوان بزرگترین و مهم ترین رویداد ریلی کشور به شمار آید.

از این رو؛ با توجه به اهمیت و جایگاه ویژه این نمایشگاه که در نوع خود بزرگترین و معتبرترین و شناخته شده ترین رویداد داخلی و بین‌المللی در کشور است و اینکه نمایشگاه مذکور از یک سو نقش مهمی در تبادل اطلاعات فنی بازرگانی و آشنایی هرچه بیشتر صاحبان صنایع ذینفعان و دست‌اندرکاران را با آخرین دستاوردهای صنعتی و فناوری روز جهان فراهم می‌آورد و از سوی دیگر توان تولید و صادرات کشور را معرفی و به نمایش می‌گذارد.

زمان: 29 خرداد لغایت 1 تیرماه 1397

مکان : تهران – اتوبان چمران – محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

 

 

اشتراک این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها