دستیابی به بهره وری بالا، مهمترین معروف در دستور كار راه آهن

بازگشت به نوشته‌ها

دستیابی به بهره وری بالا، مهمترین معروف در دستور كار راه آهن

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: راه آهن باید بهره وری را به عنوان مهمترین معروف در دستور كارهای خود قرار داده و حداكثر استفاده را از ظرفیت های موجود خود داشته باشد.

به نقل از روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران؛ سعید محمدزاده در مراسم اختتامیه اولین دوره آموزشی اعضای شورای امر به معروف و نهی از منكر راه آهن با اشاره به این مطلب كه برگزاری این دوره موجب ترویج معروف در جامعه می شود، عنوان كرد: اگر می خواهیم به سمت و سوی كشوری پررونق و امنیتی پایدار برویم بایستی به موضوع معیشت و كار بیش از دیگر مسائل توجه كنیم.

وی افزود: توجه به فرهنگ تلاش را سرلوحه كارها و برنامه های خود قرار داده زیرا ائمه بر تلاش و كار تاكید مكرر دارند.

مدیر عامل راه آهن تاكید كرد: كار و تلاش نشانی از مسیر معروف در كشور است و آفت موفقیت ، تنبلی است.

محمد زاده در ادامه بیان داشت: ما در راه آهن معتقدیم كه برای دستیابی به اهداف ، باید بیش از پیش تلاش كنیم و وظایف خود را به نحو احسن انجام دهیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح كرد: دستیابی به سهم مود نظر بار و مسافر تا پایان برنامه ششم توسعه، رقابتی كردن راه آهن و ارتقای بهره وری در دستور كارها و برنامه ریزیهای راه آهن قرار گرفته و این در صورت وحدت و تلاش و همكاری همكاران ریلی میسر خواهد شد.

وی گفت: راه آهن باید بهره وری را به عنوان مهمترین معروف در دستور كارهای خود قرار داده و حداكثر استفاده را از ظرفیت های موجود خود داشته باشد.

در ادامه جلسه ، حجت الاسلام و المسلمین بیاتی به عنوان رییس شورا و مشاور فرهنگی مدیرعامل ودبیر ستاد هماهنگی تبلیغات اسلامی ، امر به معروف و نهی از منكر را موضوعی اساسی در مقوله فرهنگ و سیاست و زندگی كاركنان راه آهن اعلام كرد.

وی ادامه داد: هدف از برگزاری این دوره، آشنایی اعضای شورای امر به معروف و نهی از منكر با قوانین مصوب و وظایف خود است .

مشاور فرهنگی مدیرعامل حمایت از قوانین شورا و همچنین استمرار دوره های بعدی شورا با حضور معاونان راه آهن برای ایجاد حركت جدید در راه آهن را خواستار شد.

اولین دوره آموزشی اعضای شورای امر به معروف و نهی از منكر راه آهن امروز در بارگاه كریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه سلام علیها به میزبانی ستاد هماهنگی تبلیغات اسلامی راه آهن با حضور مدیر عامل راه آهن، مشاور روحانیت استاندار قم، اعضای شورا نواحی و فرماندهی بسیج راه آهن برگزارشد.

اشتراک این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها