انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته

افتتاح راه‌آهن گیلان در بهار ۹۶

خانه » اخبار سایت » اخبار ریلی » افتتاح راه‌آهن گیلان در بهار ۹۶

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان محمدباقر نوبخت صبح امروز در مراسم افتتاح سه هزار و ۳۰۰ متر آزاد راه رشت‌ـ‌قزوین از ۱۱ کیلومتر باقی‌مانده این آزادراه اظهار کرد: افتتاح این پروژه در راستای تردد آسان‌تر مردم از این مسیر سخت انجام شده است.

وی با قدردانی از تلاش دست‌اندرکاران پروژه آزاد راه رشت‌ـ قزوین، تصریح کرد: دست‌اندرکاران در تلاش هستند تا بتوانند برای مهمانان نوروزی تمام ایران در گیلان و شما رفت و امد را فراهم کنند و از همکاران خود در شرکت ساخت و توسعه در راه و شهرسازی و مجریان و مشاوران این پروژه ارزشمند قدردانی می‌کنم.

سخنگوی دولت تسهیل در عبور و مرور یک‌بخش از کار دانست و بیان کرد: نیاز است با مسؤولان جلسه‌ای تشکیل دهیم که موجب رونق اقتصادی شهرهای منطقه شود و یکی از اهداف ما تردد آسان بوده اما مهم‌ترین اصل، رونق اقتصادی مردم است.

وی با تصریح بر اینکه آمادگی دریافت طرحی برای رونق اقتصادی منطقه رودبار را داریم، خاطرنشان کرد: از این طرح حمایت مالی می‌کنیم و در روزهای آینده اعتبارات پروژه به صورت نقدی پرداخت می‌‌کنیم تا حقوق کارکنان به موقع پرداخت شود.

نوبخت با بیان اینکه منتظر تحول بزرگ در مسیر رشت‌ـ‌قزوین هستیم، تصریح کرد: امیدواریم در بهار ۹۶ شاهد تحول بزرگ‌تر در بخش راه‌اندازی راه‌آهن گیلان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبط

تبریک پنج تشکل حمل و نقل ریلی کشور به مسعود پزشکیان

تین نیوز تشکل های انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته، انجمن صنایع ریلی ایران، انجمن Read more

ماده 12 هیچ گشایشی برای شرکت های ریلی ایجاد نمی کند

تین نیوز در سال 1401 مجموع واگن‌های باری و مسافری تولید و عرضه شده به صنعت ریلی بالغ بر 1800 Read more

ابلاغ نرخ تعمیرات واگن‌های باری با افزایش 72 درصدی

تین نیوز پس از توافق نمایندگان انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته با انجمن صنایع Read more