مجمع عادی سالیانه انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته در تاریخ 8 مرداد 98 برگزار شد

بازگشت به نوشته‌ها

مجمع عادی سالیانه انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته در تاریخ 8 مرداد 98 برگزار شد

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته, مجمع عادی سالیانه انجمن در روز سه شنبه مورخ 1398/05/08 به منظور بررسی عملکرد اجرایی و مالی انجمن در سال 97 در محل ساختمان تشکل های اتاق بازرگانی تهران برگزار شد. در این جلسه که با حضور نمایندگان وزارت کار و اتاق بازرگانی ایران و اکثریت اعضاء انجمن برگزار گردید ابتدا گزارشی از عملکرد هیات مدیره در سال 97 توسط محمد رجبی رییس انجمن ارائه گردید. در ادامه احمدرضا صبری خزانه دار انجمن گزارشی از عملکرد مالی و صورت های مالی انجمن منتهی به پایان سال 97 را ارائه کردند. همچنین حمید صدیق پور بازرس علی البدل انجمن نیز گزارش خود از روند قانونی عملکرد انجمن در سال 97 را به مجمع ارائه نمودند. در پایان مجمع ضمن تصویب عملکرد و صورتهای مالی سال 97 با بودجه پیشنهادی هیات مدیره برای سال 98 موافقت نمود.
در ادامه مجمع حاضرین با افزایش 50% حق عضویت اعضاء، 70% هزینه صدور پروانه فعالیت برای شرکتهای فورواردری و 50% هزینه صدور پروانه فعالیت سایر شرکتها و 50% ورودیه ثابت اعضاء جدید موافقت نمودند.
پس از اخذ و شمارش آراء، از تعداد 35 آرای ریخته شده به صندوق، تعداد 3 برگ رأی باطل و بقیه آراء قرائت گردید که با توجه به اکثریت نسبی آرای حاضران، بازرسان به شرح زیر
1- حامد نوروزی با 20 رأی بعنوان بازرس اصلی
2- محمد کریمی با 8 رأی بعنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

جلسه در ساعت 18:30 با ذکر صلوات پایان یافت.

لینک کوتاه خبر: https://rtcguild.ir/08-05-1398

اشتراک این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها