مدیرعامل راه آهن اعلام کرد:قطارهای حومه ای در۵ مسیرعزاداران تشییع پیکرحاج قاسم سلیمانی رایگان جابجا می کنند

بازگشت به نوشته‌ها

مدیرعامل راه آهن اعلام کرد:قطارهای حومه ای در۵ مسیرعزاداران تشییع پیکرحاج قاسم سلیمانی رایگان جابجا می کنند

مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران ضمن تسلیت شهادت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی گفت: ۲۳ قطار حومه ای با ۱۰۴ سرویس، عاشقان شرکت در مراسم تشییع پیکر این شهید بزرگوار را در ۵ مسیر اسلامشهر- رباط کریم – پرند، ورامین- پیشوا- گرمسار، هشتگرد – قزوین- تاکستان، قم و فیروزکوه به تهران و بالعکس را بصورت رایگان جابجا می‌کنند.

قطار فوق العاده برای شرکت کنندگان در مراسم تشییع پیکر پاک سردار سلیمانی

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی شرکت های حمل ونقل ریلی به نقل از روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، «سعید رسولی» با اشاره به اینکه این قطار‌های حومه‌ای ظرفیت جابجایی ۴۰ هزار مسافر را دارند، افزود: شرکت راه آهن همچنین ۴ قطار فوق العاده در مسیر تهران – کرمان و بالعکس برای شرکت کنندگان در مراسم تشییع پیکر پاک سردار سلیمانی با ظرفیت دو هزار و ۴۰ صندلی تدارک دیده است، ضمن اینکه به قطار‌های برنامه‌ای این مسیر نیز، دو واگن با ظرفیت ۸۰ صندلی افزوده شده است.
وی اظهارداشت: همچنین قطار‌های تهران – یزد نیز در روز شانزدهم دی ماه تا شهر کرمان ادامه سیر می‌دهند تا ظرفیت بیشتری برای جابجایی مردم شهید پرور ایران داشته باشند.
به گفته مدیرعامل شرکت راه آهن، دو قطار فوق العاده نیز در مسیر یزد – کرمان و بالعکس با ظرفیت ۷۲۰ صندلی ایجاد شده است و علاقه مندان می‌توانند برای تهیه بلیت این قطار‌ها به پایگاه اینترنتی شرکت راه آهن به نشانی www.rai.ir مراجعه کنند.
شایان ذکر است شرکت راه آهن علاوه بر اقدامات یاد شده، برنامه‌های فرهنگی متنوعی در ایستگاه‌های راه آهن سراسر کشور با هدف تجلیل از مقام شامخ سردار رشید سپاه اسلام تدارک دیده است.

اشتراک این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها