شرکت رجا برگزار می‌کند؛ تور یک روزه قطار گردشگری شهر تاریخی زواره

بازگشت به نوشته‌ها

شرکت رجا برگزار می‌کند؛ تور یک روزه قطار گردشگری شهر تاریخی زواره

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی شرکت های حمل ونقل ریلی، در راستای گسترش صنعت گردشگری و بنا به درخواست متقاضیان، تور یک روزه قطار گردشکری شهر زواره توسط شرکت حمل و نقل ریلی رجا برگزار می‌شود.

مدیرعامل شرکت حمل‌و نقل ریلی رجا با اعلام این خبر افزود: این تور یک روزه در تاریخ ۱۲ دی ماه با بازدید از مکان‌های تاریخی و دیدنی شهر زواره با خدماتی نظیر پذیرایی، تور لیدر مجرب، راهنمای محلی، بیمه مسافرتی و… برگزار می‌شود.
محمد رجبی گفت: بازدید از کویر نمک قم، کویر گردی در دق سرخ، بازدید از کاخ امیرآباد، شهر تاریخی هزار ساله، یخچال، قلعه سنگ، بست برج بارو، موزه تاریخی، مسجد پامنار، بازار تاریخی، کاروانسرا، حسینیه بزرگ تاریخی، مسجد جامع چهار ایوانی، قنات دو طبقه اردستان، مسجد جامع اردستان و… از برنامه‌های اصلی این تور تاریخی است.
وی قیمت قطار گردشگری زواره را برای هر نفر دو میلیون و ۴۵۰ هزار ریال بیان کرد و اظهار داشت: قطار گردشگری به مقصد شهر زواره در ساعت ۶:۲۰ صبح تاریخ مذکور از ایستگاه راه‌آهن تهران به مقصد شهرستان زواره حرکت کرده و ساعت ۹:۳۰ به ایستگاه راه‌آهن زواره می‌رسد و مراجعت آن به ایستگاه راه‌آهن تهران پایان همان روز حدود ساعت ۲۳ می‌باشد.
زواره از شهرهای کهن ایران بوده که در شمال استان اصفهان و در جنوب کویر نمک شهرستان اردستان واقع شده که پیشینه آن به قبل از اسلام باز می‌گردد.

مدیرعامل رجا از از هموطنان درخواست کرد: برای خرید بلیت و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تور گردشگری کویر، علاوه بر مراجعه به سایت رجا به نشانی www.raja.ir می‌توانند با تلفن ۱۵۳۹ (سامانه ارتباط با مشتریان شرکت رجا) از سراسر کشور به صورت شبانه‌روزی تماس بگیرند.

اشتراک این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها