دستور روحانی برای بررسی دلایل وقوع حادثه برخورد دو قطار مسافربری/ تسلیت به خانواده‌های داغدیده

بازگشت به نوشته‌ها

دستور روحانی برای بررسی دلایل وقوع حادثه برخورد دو قطار مسافربری/ تسلیت به خانواده‌های داغدیده

حسن روحانی رییس‌جمهوری به دنبال سانحه دردناک برخورد دو قطار مسافربری در استان سمنان که منجر به جان باختن و مصدومیت تعدادی از هموطنان عزیزمان و از جمله پرسنل خدوم راه‌آهن شد، خواهان بررسی و اعلام دلایل وقوع این حادثه تلخ و معرفی مقصرین احتمالی و به‌کارگیری تمام اقدامات لازم برای درمان سریع‌تر مصدومان شد.

به گزارش تین‌نیوز، متن پیام حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی خطاب به معاون اول رییس جمهوری به این شرح است؛

بسم ‌الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر جهانگیری
معاون اول محترم رئیس‌جمهور
سانحه دردناک برخورد دو قطار مسافربری در استان سمنان که منجر به جان باختن و مصدومیت تعدادی از هموطنان عزیزمان و از جمله پرسنل خدوم راه‌آهن شد، باعث غم و اندوه فراوان شد.

لازم است فوراً دستگاه‌های مسئول، به‌ویژه وزارت راه و شهرسازی نسبت به بررسی و اعلام دلایل وقوع این حادثه تلخ و معرفی مقصرین احتمالی اقدام کنند و تمام اقدامات و تمهیدات فنی و مدیریتی را برای جلوگیری از تکرار چنین حوادث دلخراشی پیش‌بینی و اجرا کنند.

همچنین ضروری است همه دستگاه‌های امدادی و استانی، به‌ویژه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تمام اقدامات لازم را برای درمان سریع‌تر مصدومان به عمل آورند.

اینجانب با عرض تسلیت به خانواده‌های محترم داغدیده، از درگاه خداوند متعال برای جان‌باختگان این حادثه ناگوار مغفرت و رحمت، برای عموم بازماندگان صبر و برای آسیب‌دیدگان شفای عاجل و سلامتی کامل مسئلت دارم.

حسن روحانی
رییس جمهوری اسلامی ایران

اشتراک این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها