انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته

ریلی ها برای مشارکت در انتخابات بیانیه دادند

خانه » اخبار سایت » اخبار انجمن » ریلی ها برای مشارکت در انتخابات بیانیه دادند

تین نیوز

فعالان بخش حمل و نقل ریلی کشور برای دعوت به مشارکت در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری بیانه دادند.

به گزارش تین نیوز، در بخشی از این بیانیه آمده است: از شما همکار فرهیخته و هم وطن دل نگران، صمیمانه دعوت و درخواست می کنیم تا با مشارکت فعال، مسئولانه و آگاهانه در انتخابات پیش روی و رأی به نامزدی که اصلح می دانید، در پیمودن راه عقلانی توسعه کشور و تأمین رفاه فرزندانمان سهیم باشید.

متن کامل این بیانیه در ادامه آمده است:

برادران و خواهران فعال و دغدغه مند بخش حمل و نقل ریلی کشور

سلام علیکم

چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری، فرصت بزرگی برای مشارکت همگانی در خروج از بحران های بزرگ جاری و طی نمودن مسیر توسعه ی کشور در حوزه های مختلف اقتصادی و اجتماعی و از جمله در بخش حمل و نقل ریلی فراهم می آورد.

اکثریت سرمایه گذاران خصوصی و کارکنان شاغل در هر دو بخش غیردولتی و دولتی از وضع نامناسبی که در بخش حمل ونقل ریلی حاکم است، ناراضی و برای آینده ی این بخش در صورت تداوم روندهای موجود نگرانند و از این بابت نیز به وضوح حق دارند.

ایران ما، دریای عظیمی از فرصت ها و استعدادهای نهفته و ثروت های به استحصال نرسیده در خود دارد که از جمله مهم ترین این ثروت ها می توان به ویژگی های برجسته ی ژئوپلیتیکی و امکانات و فرصت های لجستیکی پرارزش این سرزمین اشاره نمود. خروج از بحران کنونی بخش ریلی و استفاده از استعداد ممتاز کشور در این بخش، مستلزم استخدام خرد جمعی و به کار گرفتن همّت های بزرگ است و از همین روی، انتخاب رئیس جمهور اصلح، پیش نیاز مهمی برای تحقق این هدف است.

از شما همکار فرهیخته و هم وطن دل نگران، صمیمانه دعوت و درخواست می کنیم تا با مشارکت فعال، مسئولانه و آگاهانه در انتخابات پیش روی و رأی به نامزدی که اصلح می دانید، در پیمودن راه عقلانی توسعه کشور و تأمین رفاه فرزندانمان سهیم باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبط

تقاضای تسریع در تشکیل وزارت حمل‌ونقل از رئیس جمهور منتخب

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی در نامه ای به رئیس دولت چهارهم، تسریع در تشکیل وزارت حمل‌ونقل Read more

تبریک پنج تشکل حمل و نقل ریلی کشور به مسعود پزشکیان

تین نیوز تشکل های انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته، انجمن صنایع ریلی ایران، انجمن Read more

بیانیه تشکل های ریلی خطاب به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری

پنج تشکل حمل و نقل ریلی کشور بیانیه ای خطاب به نامزدهای چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری منتشر کردند. تشکل های Read more